ورق کامپوزیت

توسطمدیریت

ورق کامپوزیت

مقاله در زمینه ورق کامپوزیت ؟ ورق کامپوزیت چگونه تولید و ساخته میشود؟ اطلاعات مشخصات فنی ورق های کامپوزیت ، ورق کامپوزیت در نمای ساختمان

ورق کامپوزیت نما

کامپوزیت نما از جنس آلیاژ آلومینیوم و پلی اتیلن است که برای ساخت و طراحی های زیبا نمای داخلی و خارجی و دکوراسیون های ساختمان اداری تجاری و مسکونی استفاده می‌شود به علت به صرفه و کم هزینه بودن مصالح و رحمان پزید می‌توان از مزایا و قابلیت این محصول در نمای ساختمان استفاده کرد و به نظم و آراستگی و ظاهر ساختمان بیافزاید.

آلومینیوم و فعالیت و موارد دیگر که به صورت ورق های کامپوزیت تولید می‌گردد این روزها در صنعت ساختمان استفاده می شود از مشخصات بارز و ورق کامپوزیت نما می توان به ضخامت ورق اشاره کرد که معمولاً از کمترین ضخامت تا بالاترین میزان تولید و در بازار موجود می باشد.

در صنعت ساختمان سازی بیشتر از ورقهای که ضخامت ۳ دهم میلیمتر است استفاده می‌شود ولی برای برج ها و ساختمان های بلند و مرتفع از ورق ۵ دهم میلیمتر استفاده می‌شود در نهایت این کارفرما است که تصمیم می گیرد نمای ساختمان را به چه ضخامتی از برای کامپیوتر اجرا کند.

برای تابلو سازی از ورق های آلومینیومی که ضخامت کمتری دارد استفاده می شود طول و عرض این ورق های کامپوزیت یکسان می باشد که عرض آن ۱۲۵ سانتیمتر و طول آن ۳۲۰ سانتیمتر می‌باشد از برندهای ورق کامپوزیت نما که در بازار موجود می باشد می توان به آلومکس، آلواستون، پلاس باند آلکوتس، دلتاباند، پرمیوم باند، گلوری باند و دیگر برندها اشاره کرد.

کدام یک از این ورق ها بهتر و مرغوب میباشد متفاوت است و دیگر به نیاز پروژه و صلاح دید کارفرما و مشاوره پروژه دارد به  عنوان مثال یک پروژه کاری که در شهرستان بندرعباس یا سیستان و بلوچستان اجرا می‌شود با پروژه که در تهران اجرا می‌شود از نظر نیاز و نوع استفاده ورق کامپوزیت فرق دارد برای راهنمایی بهتر در انتخاب و استفاده از ورق کامپوزیت حتما از یک برند معتبر و کارشناسان مجرب مشاوره بگیرید تا در کل متناسب با نیاز تا مشخصات فنی پروژه تا از برند مناسب ورق کامپوزیت استفاده کنید.

درباره نویسنده

مدیریت administrator

دیدگاه‌ها بسته شده اند.

تماس بگیرید